
Полиця Арден Tenero 800х245х500 біла/аляска
3 018 ₴
- В наявності
- Код: hub_guuqex
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 500 мм, ширина 800 мм, глибина 24,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_guuqex |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 24.5 см |
| Кількість ярусів | 2 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал полиць | Ламінована ДСП |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 018 ₴


