
Декоративна фігурка Три Мушкетери 15х19 см Veronese
3 660 ₴
- В наявності
- Код: 228331
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка Три Мушкетери 15х19 см. Дизайнерська композиція Три мушкетери підкорить серця любителів французької класики своїм якісним та реалістичним виконанням. Статуетки цього преміального бренду виготовлені зі штучного каменю з натуральним бронзовим покриттям, вони славляться ексклюзивним оформленням, тонким опрацюванням деталей і стилем, що запам'ятовується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 228331 |
| Висота | 15 |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/Оплата | Доставка від 2 до 5 днів |
| Оплата | Оплата під час отримання товару, Оплата картою Visa/MasterCard, Безналичними для юридичних осіб |
| Країна-виробник | Італія |
| Вага в пакованні | 0.75 кг |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 22 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴

