
Комод Байт МАКСІ МЕБЛІ Горіх лісовий/Дуб молочний (10833)
7 154 ₴
6 879 ₴
- В наявності
- Код: 10833
Комод Байт Максі-МЕБЛІ - чудове рішення, практично для будь-якої кімнати. Компактний і при цьому максимально-функціональний. Такий елемент меблів просто необхідний для речей. Складається з двох висувних ящиків і складної стільниці.
Габарити: Ширина 81 см, Висота 81 см, Глибина 48/82 см.
Меблі повністю підготовлені до складання.
Ящики комода знизу посилені ребрами жорсткості, що запобігає прогинанню дна ящика і дозволяє суттєво збільшити навантаження на ящики.
Комплектація: Комплект деталей, Комплект фурнітури, Схема складання.
Додаткові характеристики:
Комод Байт Максі-МЕБЛІ, виготовляється з Ламінованої ДСП вищої категорії, товщиною 16 мм., міцного та екологічно безпечного матеріалу, що має клас емісії Е1 з дотриманням усіх санітарно- гігієнічних норм.
Комод Байт виготовляється у квітах: дуб трюфель, венге магія, дуб молочний, яблуня локарна, дуб сонома, біла (гладка), біла (структура), ваніль, венге світле, бук, горіх лісовий , вільха, сіра (попіл) та їх поєднаннях (без доплати). При виготовленні з ДСП 2-3 кольорів - доплата 7%. Для замовлення виробу в кольорі, відмінному від зазначеного в назві товару, просимо написати обраний Вами колір у будь-якому коментарі до замовлення.
Колір Горіх лісовий/Дуб молочний.
Комод Байт Максі-МЕБЛІ виготовляється на замовлення. Термін виготовлення (включно з доставкою) 5-10 днів. Передплата 30%.
Кромка всіх елементів - протиударна, ПВХ 0,5 мм.
Встановлені роликові напрямні.
(ручку можна вибрати будь-яку з представлених).
Вага в упакованому вигляді 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10833 |
| Висота | 810 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 48/82 см |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Колір | Горіх лісовий/Дуб молочний |
| Ширина | 810 мм |
- Ціна: 6 879 ₴







