
Комод Ллойд New (плюс) МАКСІ МЕБЛІ Венге магія/Дуб сонома (11100)
9 101 ₴
8 751 ₴
- В наявності
- Код: 11100
Комод дитячий Ллойд New (плюс) Максі-МЕБЛІ - прекрасне рішення, практично для будь-якої дитячої кімнати. Компактний і при цьому максимально-функціональний. Такий елемент меблів просто необхідний для дитячих речей. Складається з восьми висувних ящиків.
Габарити: Ширина 820 мм, Висота 920 мм, Глибина 450 мм.
Меблі повністю підготовлені до збирання.
Комплектація: Комплект деталей, Комплект фурнітури, Схема складання.
Додаткові характеристики:
Комод дитячий Ллойд New (плюс) Максі-Меблі, виготовляється з Ламінованої ДСП вищої категорії, товщиною 16 мм., міцного та екологічно безпечного матеріалу, що має клас емісії Е1 з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм. (гладка), біла (структура), ваніль, венге світле, бук, горіх лісовий, вільха, сіра (попіл) та їх поєднаннях (без доплати). При виготовленні з ДСП 2-3 кольорів - доплата 7%. Для замовлення виробу в кольорі, відмінному від зазначеного в назві товару, просимо написати обраний Вами колір у будь-якому коментарі до замовлення. Максі-меблі виготовляється на замовлення. Термін виготовлення (включно з доставкою) 5-10 днів. Передоплата 30%.
Кромка даху - протиударна, ПВХ 2,0 мм, інші елементи - кромка протиударна, ПВХ 0,5 мм.
Встановлені телескопічні напрямні повного висування
Ручки: DP82G2
(ручку можна вибрати будь-яку з представлених).
Вага в упакованому вигляді 47 кг.
Якість та безпека продукції підтверджені офіційно сертифікатами - висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11100 |
| Висота | 920 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 450 см |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Колір | Венге магія/Дуб сонома |
| Ширина | 820 мм |
- Ціна: 8 751 ₴






