
Комодик дитячий Ярик з фарбованими МДФ фасадами МАКСІ МЕБЛІ Білий гладкий / Жовтий (5103023)
4 274 ₴
4 109 ₴
- В наявності
- Код: 5103023
Комодик дитячий Ярик Максі-МЕБЛІ - чудове рішення, практично для будь-якої дитячої кімнати. Компактний і при цьому максимально-функціональний. Такий елемент меблів просто необхідний для дитячих речей. Складається з трьох висувних ящиків.
Габарити: Ширина 320 мм, Висота 320 мм, Глибина 290 мм.
Меблі повністю підготовлені до складання.
Комплектація: Комплект деталей, Комплект фурнітури, Схема складання.
Додаткові характеристики:
Меблі укомплектовані фарбованими МДФ фасадами товщиною 19 мм. (Квітрова палітра згідно таблиці кольорів RAL). Можливе виготовлення глянцевих або матових фасадів згідно Вашого замовлення. Зворотний бік фарбованих МДФ фасадів - біла ламінація.
Меблі з фарбованими МДФ фасадами виготовляються на замовлення, тому обміну та поверненню не підлягають. Вартість зразка – 350 грн. (Плюс доставка Новою поштою). Термін виготовлення меблів з фарбованими МДФ фасадами без зразка-викрасу: 14 днів, із зразком-викрасом: 24 дні. Можливе виготовлення фарбованих МДФ фасадів будь-якого іншого кольору, згідно з таблицею RAL.
Корпус виготовляється з ламінованої ДСП вищої категорії, товщиною 16 мм., міцного та екологічно безпечного матеріалу, що має клас емісії Е1 з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм.
Кромка всіх елементів - ПВХ 0,5 мм.
Встановлені роликові напрямні.
Ручки DP82G2 (ручку можна вибрати будь-яку з представлених).
Вага в упакованому вигляді 20 кг.
Якість та безпека продукції підтверджені офіційно сертифікатами - висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5103023 |
| Висота | 320 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 290 мм |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Колір | Білий гладкий/Жовтий |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 4 109 ₴






