
Комод Ллойд New mini (плюс) з фарбованими МДФ фасадами МАКСІ МЕБЛІ Венге магія/Білий (5103036)
10 136 ₴
9 746 ₴
- В наявності
- Код: 5103037
Комод дитячий Ллойд New mini (плюс) Максі-МЕБЛІ - чудове рішення, практично для будь-якої дитячої кімнати. Компактний і при цьому максимально-функціональний. Такий елемент меблів просто необхідний для дитячих речей. Складається з восьми висувних ящиків.
Габарити: Ширина 812 мм, Висота 834 мм, Глибина 417 мм.
Меблі повністю підготовлені до складання.
Комплектація: Комплект деталей, Комплект фурнітури, Схема складання.
Додаткові характеристики:
Меблі укомплектовані фарбованими МДФ фасадами товщиною 19 мм. (Квітрова палітра згідно таблиці кольорів RAL). Можливе виготовлення глянцевих або матових фасадів згідно Вашого замовлення. Зворотний бік фарбованих МДФ фасадів - біла ламінація.
Меблі з фарбованими МДФ фасадами виготовляються на замовлення, тому обміну та поверненню не підлягають. Вартість зразка – 350 грн. (Плюс доставка Новою поштою). Термін виготовлення меблів з фарбованими МДФ фасадами без зразка-викрасу: 14 днів, із зразком-викрасом: 24 дні. Можливе виготовлення фарбованих МДФ фасадів будь-якого іншого кольору, згідно з таблицею RAL.
Корпус виготовляється з ламінованої ДСП вищої категорії, товщиною 16 мм., міцного та екологічно безпечного матеріалу, що має клас емісії Е1 з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм.
Корпус Комода дитячого Ллойд New mini (плюс) виготовляється в квітах: дуб трюфель, венге магія, дуб молочний, яблуня локарна, дуб сонома, біла (гладка), біла (структура), ваніль, бук, лісовий горіх, вільха, сіра (попіл) та їх поєднаннях (без доплати). При виготовленні з ДСП 2-3 кольорів - доплата 7%. Для замовлення виробу в кольорі, відмінному від вказаного в назві товару, просимо написати обраний Вами колір у будь-якому коментарі до замовлення. Передоплата 30%.
Кромка даху - протиударна, ПВХ 2,0 мм, інші елементи - кромка протиударна, ПВХ 0,5 мм.
Встановлені телескопічні напрямні повного висування.
Ручки: DP82G2
(ручку можна вибрати будь-яку з представлених).
Якість та безпека продукції підтверджені офіційно сертифікатами - висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5103037 |
| Висота | 834 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 417 см |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Колір | Венге магія/Білий |
| Ширина | 812 мм |
- Ціна: 9 746 ₴







