
Обідній стіл Art in Head Brevity Loft mini 670х750х670 Дуб крафт золотий/Чорний метал (TB03120000030)
1 908 ₴
- Немає в наявності
- Код: TB03120000030
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Обідній стіл Brevity Loft mini – ідеальне поєднання сучасної естетики та функціонального дизайну.
Завдяки чітким лініям, квадратній формі й стриманому дизайну ця модель стола легко оптимізує простір без шкоди для стилю. Ідеальний як для просторих їдалень, так і для затишних кухонних куточків.
Мінімалістичний позачасовий дизайн забезпечує сумісність Brevity Loft mini з різними стилями декору, що робить його бездоганним доповненням Вашого дому. Стіл може стати акцентною деталлю в інтер’єрі завдяки вдало підібраним кольорам, або розчинитися в гармонійному поєданні відтінків різних елементів дизайну.
Якість – наш пріоритет. Стільниця виготовлена з безпечного для здоров’я людини ламінованої ДСП першого класу емісії. Стіл має металевий корпус, що робить конструкцію міцною та стійкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TB03120000030 |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Форма | Квадратний |
| Колір | Дуб Тахо |
| Ширина | 670 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 908 ₴





