-10%

Трактор педальний Pilsan 95 х 51 х 51 см Green (76453)
3 484 ₴
3 135 ₴
- В наявності
- Код: 76453
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трактор педальний Pilsan класксон на кермі. Green (76453)
Веломобіль - Трактор - це поєднання толокара і велосипеда.
Дитина може крутити педалі та керувати трактором за допомогою керма.
Задні колеса з високоміцного пластику з прогумованими накладками!
Трактор обладнаний комфортним сидінням, яке має унікальне кріплення з 6-ма позиціями регулювання.
Ланцюговий привід забезпечує зручність і плавність під час катання.
Кермо машинки обладнане клаксоном.
Складові веломобіля виготовлені з екологічних матеріалів, які не викликають алергію, не мають запаху і повністю безпечні для здоров'я дитини.
Характеристики:
- Вид: Трактор
- Матеріал: Пластик
- Привід: Педальний
- Діаметр коліс: передні - 20 см, задні - 25см.
- Тип сидіння - регульоване.
- Тип приводу - ланцюгової.
- Максимальне навантаження - 50 кг.
- Колір: Зелений
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 95 х 51 х 51 см
- Розмір упаковки: 95 х 51 х 36 см
- Вага Нетто: 6,10 кг
- Маса Брутто: 8,10 кг
- Упаковка: Коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76453 |
| Тип | Трактор |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | Передні — 20 см, задні — 25 см |
| Доставка/Оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стать дитини | Дівчинка, хлопчик |
| Привод | Педальний |
| Розміри | 95 х 51 х 51 см |
| Країна | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 135 ₴



