
Cтатуетка колекційна Дівчина з драконом 17х9 см Veronese Коричневий AL229054
3 180 ₴
- В наявності
- Код: 229054
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка Дівчина з драконом 17х9 см.
Виробник: Италия.
Довжина: 6.5 см; Ширина: 9 см; Висота: 17 см; Вага: 0.35 кг.
Дарування дракона може стати побажанням успіху в бізнесі та знаком підтримки для близьких людей.
Статуетка виготовлена з полістоуну (штучного каменю) і покрита бронзою.
Впакована в гарну подарункову коробку.
Тому, купуючи цю статуетку, Ви отримуєте цінний та красивий подарунок, який не потребує доповнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 229054 |
| Висота | 17 см |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Довжина: | 6.5 см |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/Оплата | Доставка від 2 до 3 днів |
| Оплата | Оплата під час отримання товару, Оплата картою Visa/MasterCard, Безналичними для юридичних осіб |
| Країна-виробник | Італія |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴




