Статуетка Тихе (тюху) - божество випадку, богиня удачі та долі 27х10х13 см. Довжина: 13 см; Ширина: 10 см; Висота: 27 см; Вага: 0.95 кг.
Статуетка виготовлена з полістоуну (штучного каменю) та покрита бронзовим напиленням.
Упакована в гарну подарункову коробку.
Тому, купуючи цю статуетку, Ви отримуєте цінний та красивий подарунок, який не потребує доповнення.
Завдяки надійній внутрішній упаковці, виготовленій з пінопласту з поглибленнями для найдрібніших деталей, Ви можете бути впевнені у безпеці при транспортуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 229060 |
| Висота | 27 см |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Довжина: | 13 см |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/Оплата | Доставка від 2 до 3 днів |
| Оплата | Оплата під час отримання товару, Оплата картою Visa/MasterCard, Безналичними для юридичних осіб |
| Країна-виробник | Італія |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴





