
Cтатуетка колекційна Власниця озера - господиня меча Excalibur 33х11 см Veronese Різнокольоровий AL229064
3 730 ₴
- В наявності
- Код: 229064
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка Владичиця озера - господиня меча Екскалібура 33х11 см. Довжина: 11 см; Ширина: 10 см; Висота: 33 см; Вага: 0.41 кг.
Статуетка виготовлена з полістоуну (штучного каменю) та покрита бронзовим напиленням.
Упакована в гарну подарункову коробку.
Тому, купуючи цю статуетку, Ви отримуєте цінний та красивий подарунок, який не потребує доповнення.
Завдяки надійній внутрішній упаковці, виготовленій з пінопласту з поглибленнями для найдрібніших деталей, Ви можете бути впевнені у безпеці при транспортуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 229064 |
| Висота | 33 см |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Довжина: | 11 см |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/Оплата | Доставка від 2 до 3 днів |
| Оплата | Оплата під час отримання товару, Оплата картою Visa/MasterCard, Безналичними для юридичних осіб |
| Країна-виробник | Італія |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 10.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 730 ₴




