
Cтатуетка колекційна Єва в обіймах змія Veronese 24,5 см Різнокольоровий AL229078
3 440 ₴
- В наявності
- Код: 229078
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка Єва в обіймах змія 24,5 см бронзове покриття.
Довжина: 8.5 см; Ширина: 8.5 см; Висота: 24.5 см; Вага: 0.6 кг.
Вишукана статуетка зображує прекрасну оголену Єву в момент первородного гріха. Серед квітучих троянд Едемського саду і в обіймах змія вона тримає фатальне яблуко.
Статуетка виготовлена з високоміцного матеріалу - полістоуну з бронзовим покриттям.
Геніальний подарунок для справжніх естетів та любителів мистецтва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 229078 |
| Висота | 24.5 см |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Довжина: | 8.5 см |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/Оплата | Доставка від 2 до 3 днів |
| Оплата | Оплата під час отримання товару, Оплата картою Visa/MasterCard, Безналичними для юридичних осіб |
| Країна-виробник | Італія |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 440 ₴




