Відмінна працездатність, перевірений безліччю тестів. Стабільна робота пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | MiniTower |
| Артикул | dce73126-00b0-11ef-a8fa-ca8d54316388 |
| Блок живлення | 240 Вт |
| Вага | 8 кг г |
| Відеокарта | AMD Radeon RX550 |
| Габарити | 350x154x274 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 8 |
| Кількість слотів під пам'ять | 4 |
| Комплектація | Системний блок, кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Об'єм SSD | 480 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Покоління процесора | 6 |
| Роз'єми | 4 x USB 2.0, 6 x USB 3.0, HDMI, DisplayPort, RJ-45, PS/2, Audio |
| Роз'єми SATA | 2 |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип корпусу | Великий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i7-6700 (8M Cache, up to 4.00 GHz) |
| Тип роз'єму | Socket 1151 |
| Чипсет | Intel H110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 060 ₴





