
Настільна міні фігурка Середньовічний воїн на коні 9 см Veronese Різнокольоровий AL229117
3 240 ₴
- В наявності
- Код: 229117
Статуетка міні оловяна Середньовічний воїн на коні.
Довжина: 8 см; Ширина: 2.5 см; Висота: 9 см; Вага: 0.37 кг. Статуетка Середньовічний воїн на коні зроблена з олова, зображує вершника верхи на красивому, граціозному коні. Седло вершника знаходиться під невеликою попоною, краї якої прикрашені золотою фарбою, а на грудях коня красується ремінь із золотими прикрасами у формі півмісяця.
Лицар, що знаходиться в сідлі, носить круглий закритий металевий шолом, і легкі обладунки, що нагадують сучасний бронежилет.
Шия, груди та плечі сідока захищає металева пластина, ноги легкі лати, деякі частини яких позолочені.
На стопах воїна невеликі кавалерійські черевики, також виготовлені з металу.
Єдина зброя вершника невелика палиця, яку він тримає у правій руці.
Статуетка з олова, присвячена середньовічним військовим подіям, добре виглядатиме на камінній полиці або на столику у великій кімнаті. Її можна придбати в подарунок військовому, подарувати вчителю історії, а також піднести дитині шкільного віку, що любить середньовічну романтику.
Впакована в гарну подарункову коробку. Тому, купуючи цю статуетку, Ви отримуєте цінний і красивий подарунок, який не вимагає доповнення.
Завдяки надійній внутрішній упаковці, виготовленій з пінопласту з поглибленнями для найдрібніших деталей, Ви можете бути впевнені у безпеці при транспортуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Військова, історична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 229117 |
| Висота | 9 см |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Довжина: | 8 см |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/Оплата | Доставка від 2 до 3 днів |
| Матеріал вироби | Олово |
| Оплата | Оплата під час отримання товару, Оплата картою Visa/MasterCard, Безналичними для юридичних осіб |
| Країна-виробник | Італія |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 2,5 см |
- Ціна: 3 240 ₴






