
Настільна міні фігурка Кінний лицар хрестоносець 10.5 см Veronese Різнокольоровий AL229119
2 470 ₴
- В наявності
- Код: 229119
Статуетка міні оловяна Кінний лицар хрестоносець.
Довжина: 8 см; Ширина: 3 см; Висота: 10,5 см.
Оловяна фігурка Кінний лицар хрестоносець повертає нас на вісім століть тому та пропонує дізнатися, як виглядали воїни християнської віри в ранньому середньовіччі.
Закритий шолом лицаря прикрашений високим яскраво-червоним чубчиком.
Таким же яскраво-червоним кольором розфарбована довга попона чорного коня, що закриває її тіло. Голову коня захищає металевий шолом, а шию сріблясті металеві смужки.
Наїзник, закутаний з голови до ніг у кольчугу, озброєний сокирою, що знаходиться в його правій руці, а також мечем, піхви якого можна помітити під білим щитом, на якому намальовано червоний мальтійський хрест.
Поверх кольчуги лицар носить довгу білу накидку без рукавів; на її грудях також зображено невеликий червоний хрест.
Фігурка зображує лицаря в русі: кінь жваво скаче зеленою травою, зображеною на верхній стороні підставки.
Статуетка Кінний лицар хрестоносець, що зображає лицаря мальтійського ордена, прикрасить будь-яке приміщення, інтерєр якого складається із старовинних предметів.
Лицаря також можна подарувати на день народження другові-військовому, батькові чи синові, який цікавиться середньовічною історією.
Впакована в гарну подарункову коробку. Тому, купуючи цю статуетку, Ви отримуєте цінний і красивий подарунок, який не вимагає доповнення.
Завдяки надійній внутрішній упаковці, виготовленій з пінопласту з поглибленнями для найдрібніших деталей, Ви можете бути впевнені у безпеці при транспортуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Військова, історична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 229119 |
| Висота | 10.5 см |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Довжина: | 8 см |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/Оплата | Доставка від 2 до 3 днів |
| Матеріал вироби | Олово |
| Оплата | Оплата під час отримання товару, Оплата картою Visa/MasterCard, Безналичними для юридичних осіб |
| Країна-виробник | Італія |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 3 см |
- Ціна: 2 470 ₴






