
Екран під ванну The MIX Малюк tulip 170 см
3 199 ₴
- В наявності
- Код: 2217
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екран виготовлений з вологостійких матеріалів, то що потрібно для ванної кімнати.Ширина екрану 170 см. Висота екрану складає 50 см + 2 см ніжки + до 3х см регулюють. При необхідності додаємо подовжувачі. Установча висота збільшується до 60 см за рахунок відкручування і подовження ніжок.Ми використовуємо якісні матеріали які в свою чергу мають хорошу зносостійкість, вологостійкість і гнучкість. За рахунок цього в цьому екрані можна зробити виріз під поріжки і труби (уздовж стін) самостійно. При цьому зберігаючи цілісність і функціональність конструкції.Екран приховає жахливе темний простір під ванною, так що Ви зможете ще і використовувати це місце з користю. Сховайте за екраном побутову хімію, і подивіться скільки місця у Вас звільнилося в шафі? Ціла полиця, а може і дві.Розсувні дверки екрану під ванну виготовлені зі спіненого ПВХ і фотодруком на плівці. Вони вологостійкі і красиві. Плівка із зображенням буде радувати Вас при кожному погляді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2217 |
| Вигляд | екрани |
| Висота панелі | 50 см |
| Габарити (ВхД) | 170*50*4 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | зроблений з пластика |
| Колір каркаса | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кріплення для панелі | ніжки |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Матеріал фасаду | спінений ПВХ |
| Спосіб відкриття дверцят | розсувний |
| Тип | екран під ванну |
| Установча висота | 52-60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴




