Комп'ютер Refurb Dell OptiPlex 3060 SFF i5-8500/16/240SSD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Чіпсет | Intel H370 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | Small form factor |
| Артикул | 0b6b67a9-4b11-11ee-a80a-e24764231e1f |
| Блок живлення | 200 Вт |
| Вага | 5.2 кг г |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 630 |
| Габарити | 292x93x290 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 6 |
| Кількість слотів під пам'ять | 2 |
| Комплектація | Системний блок, кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Призначення | Для роботи та навчання, для дому |
| Об'єм SSD | 240 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Покоління процесора | 8 |
| Процесор | i5-8500 |
| Роз'єми | 4 x USB 3.0, 4 x USB 2.0, LAN, HDMI, DP, AudioPorts |
| Роз'єми PCI full | 1 |
| Роз'єми SATA | 2 |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип корпусу | Середній |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-8500 (9M Cache, up to 4.10 GHz) |
| Тип роз'єму | Socket 1151 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280 ₴





