
Стіл-трансформер Art in Head Dinner 900x750x600 мм Артвуд Білий (TB15202000100)
4 116 ₴
- В наявності
- Код: TB15202000100
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте простий, зручний і не претензійний обідній стіл, Стіл-трансформер Dinner саме для Вас! Його легко розкласти та збільшити корисну площу вдвічі. Матеріали, з яких виготовлено цю модель, безпечні та екологічні. Ніжки з міцного масиву деревини надають столу міцності та стійкості. Універсальні кольори пасуватимуть до будь-якого інтер’єру, а приємна ціна підійде для будь-якого сімейного бюджету.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TB15202000100 |
| Тип | Стіл-трансформер |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 1200 мм |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 116 ₴





