
Ліжко Art in Head 1,4 Ascet 1470x1000x2060 Графітовий (AS08070000030)
9 534 ₴
- В наявності
- Код: AS08070000030
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручне і міцне ліжко – головний предмет меблів у спальній кімнаті, саме навколо нього будується вся інша інтер’єрна композиція. І якщо це спальня у стилі лофт, то кращою її основою стане Ліжко Ascet! Воно має лаконічний дизайн, прості форми, міцну конструкцію і природні відтінки, таке ліжко ідеально вписується в урбаністичні напрямки оформлення простору: лофт, мінімалізм, індастріал, сканді, гранж. Але стильність, звичайно ж, не єдина перевага цієї моделі! Переваги ліжка Ascet: міцний, довговічний і витривалий каркас з ЛДСП; надійні суцільнометалеві опори, виготовлені з труби 10х30 мм; ортопедичний ламельний блок для правильного розташування тіла під час сну; велика і гладка опорна спинка у головах;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS08070000030 |
| Тип | Подиум |
| Висота | 42.5 см |
| Висота наголов'я | 100 см |
| Довжина: | 206 см |
| Материал обивки | Немає |
| Наявність наголов'я | Да |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Напівторні ліжка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Графітовий |
| Ширина | 147 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 534 ₴







