
Ліжко Art in Head 1,6 Light 1670x1000x2060 Білий діамант (LT04010000000)
8 454 ₴
- В наявності
- Код: LT04010000000
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцне, зручне і стильне двоспальне ліжко забезпечить здоровий сон і стане основою інтер’єру спальні. І оскільки Ліжко Light має сучасний лаконічний дизайн, то інтер’єри, в яких воно буде виглядати найкраще – лофт, мінімалізм, скандинавський, хай-тек, контемпорарі. У всіх цих напрямках цінується простота форм, ергономічність, функціональність, натуральна колірна гамма і стриманість декору, які цілком притаманні ліжку даної моделі. Переваги ліжка Light: стриманий і елегантний дизайн; міцна та довговічна конструкція, стійка до механічних навантажень; корпус і фасади з МДФ 16 мм завтовшки, а у місцях з додатковим рельєфом – МДФ 32 мм; ламельний блок, що забезпечує анатомічно правильне положення людини під час сну; високе узголів’я, на яке зручно спиратися, проводячи час у ліжку за читанням або переглядом телепередач;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LT04010000000 |
| Тип | Подиум |
| Висота | 35.5 см |
| Висота наголов'я | 100 см |
| Довжина: | 206.4 см |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Наявність наголов'я | Да |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Стиль | Класика |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 167 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 454 ₴


