
Трактор Pilsan 51 х 51 х 95 см Blue (153974)
3 648 ₴
3 283 ₴
- В наявності
- Код: 153974
Трактор Pilsan, пискавка на кермі, гумові накладки на колеса, регульована посадка сидіння. Blue (153974)
Ця модель толокару, стилізована під невеликий трактор, стане невіддільною частиною усіх прогулянок вашої дитини, адже ця машинка принесе малюкові море веселощів та приємних спогадів.
Трактор виконаний з міцного, але одночасно легкого пластику яскравих кольорів, такий матеріал є нетоксичним й гіпоалергенним для дітей.
Колеса іграшки мають протекторне гумове покриття для надійнішого зчеплення з дорогою і підвищеної стабільності керування машинкою.
Для комфорту малюка сидіння трактора має декілька положень, які регулюються в залежності до того, як дитині буде зручніше крутити педалі.
Цей трактор допоможе малюкові розвинути його фізичні якості, такі як координація рухів, орієнтація у просторі та дрібна моторика рухів.
Особливості:
- розміри трактора: 51 х 95 х 51 см;
- діаметр коліс: передніх - 20 см, задніх - 26 см;
- задні колеса мають протекторні гумові накладки;
- руль має вбудовану пискавку-клаксон;
- трактор має ланцюговий привід, який приводиться у рух обертанням педалей;
- сидіння є регульованим для комфорту дитини й має чотири різні положення;
- у комплекті з трактором йде ілюстрована інструкція з його збірки.
Характеристики:
- Вид: Трактор
- Матеріал: Пластик
- Привід: Педальний
- Діаметр коліс: передні - 20 см, задні - 26см.
- Тип сидіння - регульоване.
- Тип приводу - ланцюгової.
- Максимальне навантаження - 50 кг.
- Колір: Синій
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 51 х 51 х 95 см
- Розмір упаковки: 51 х 35,5 х 92 см
- Упаковка: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 153974 |
| Тип | Трактор |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | Передні — 20 см, задні — 26 см |
| Доставка/Оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стать дитини | Дівчинка, хлопчик |
| Привод | Педальний |
| Розміри | 51 х 51 х 95 см |
| Країна | Китай |
- Ціна: 3 283 ₴


