-10%

Машина на радіокеруванні Yufeng 7.4V USB 2.4G Multicolor (156830)
3 437 ₴
3 093 ₴
- В наявності
- Код: 156830
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні, акумулятор 7.4 V, USB-кабель, пульт 2.4 G. Multicolor (156830)
Перегоновий автомобіль на радіокеруванні – найбажаніший подарунок для хлопчиків!
Машинка має здатність розганятись до 36 км на годину, тож цілком готова до великих перегонів!
Протиударний корпус (з можливістю замінити), висока підвіска та потужні гумові колеса - іграшка ідеально підходить для швидкісної їзди.
Зручний пульт радіокерування відкриває простір можливостей іграшки: рух уперед і назад, стрімкі рухи убік.
Присутня можливість регулювати швидкість іграшки.
Потужний красунчик одразу заволодіє увагою дитини та стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Особливості:
- машина працює від акумуляторної батареї 7.4 V (входить до комплекту);
- управління: вперед/назад, ліворуч/праворуч;
- висока підвіска;
- потужні гумові колеса;
- протиударний корпус з можливістю заміни (знімається);
- регулювання швидкості;
- максимальна швидкість - 36 км/г;
- кнопка увімкнення машинки знаходиться збоку під корпусом;
- пульт управління 2.4G працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- виконана з міцного пластику.
Комплектація:
- машина;
- пульт керування;
- акумулятор 7.4 V;
- USB кабель;
- викрутка;
- інструкція.
Характеристики:
- Тип: Машинка на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 14 років
- Колір: Різноколірний
- Управління: Радіокерування
- Живлення пульта: акумулятор 7.4 V, 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір: 26 х 19 х 13,5 см
- Розмір упаковки: 28,5 х 15,5 х 28,5 см
- Упаковка: Коробка
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 156830 |
| Вік | Від 14 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріал | Пластик |
| Підлога | Хлопчик, Дівчинка |
| Розмір іграшки | 26 х 19 х 13,5 см |
| Розмір паковання, см | 28,5 х 15,5 х 28,5 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Машини |
| Тип живлення | Акумулятор 7.4 V, 3 батарейок типу АА |
| Тип керування | На радіокеруванні |
| Колір | Multicolor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 093 ₴


