
Диван-ліжко Tenero Самшит 1200х1900 мм чорний оксамит
10 324 ₴
- В наявності
- Код: hub_7yr0m7
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прекрасна сучасна модель, зручна, міцна та універсальна. Ця модель підходить не лише для приватних інтер'єрів. дозволяє задовольнити усі вимоги дизайнерів та будівельників щодо підбору меблів для великих об'єктів таких як: готелі, будинки відпочинку, дитячі оздоровчі центри. Наприклад, де потрібно підібрати моделі однакової форми, але різних розмірів. Або зонувати території за кольором, наприклад, інтер'єри на одному поверсі у спокійній холодній гамі, а на іншому – у теплій та контрастній, але стильове рішення, водночас, має зберегтися. Ця модель чудово підійде для вирішення таких завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_7yr0m7 |
| Висота наголов'я | 90 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 120 х 190 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 324 ₴


