
Декоративна статуетка Mr. Cat 17 см Veronese Коричневий AL230064
2 720 ₴
- В наявності
- Код: 230064
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка Містер Кіт 17 см.
Матеріал: полістоун покритий бронзою.
Завдяки надійній внутрішній упаковці, виготовленій з пінопласту з поглибленнями для найдрібніших деталей, Ви можете бути впевнені у безпеці при транспортуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 230064 |
| Вага в пакованні | 0.7 кг |
| Висота | 17 см |
| Висота в пакованні | 22 см |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/Оплата | Доставка від 2 до 5 днів |
| Оплата | Оплата у разі отримання товару, Безналісне оплата картою Visa/MasterCard, безналісний для юридичних осіб |
| Країна-виробник | Італія |
| Ширина в пакованні | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴





