
Машинка для ляльок Позашляховик Lori
2 966 ₴
2 538 ₴
- В наявності
- Код: iz15581
Автомобіль для ляльок "Позашляховик" LORI
Настав час вирушити в незабутню подорож на Lori Sweet Escape, розкішному позашляховику для 15-сантиметрових ляльок! Вашим міні-лялькам не терпиться вирушити в подорож світом в салоні цього прекрасного позашляховика!
Відкрийте бічні панелі, щоб ваші маленькі лялечки могли насолодитися яскраво-рожевими сидіннями: вони обертаються і мають вбудовані ніжки, щоб ваші ляльки могли розслабитися під час поїздки!
Розкішний позашляховик Sweet Escape призначений для веселощів з друзями, і в ньому є місце для милих вихованців ваших ляльок! Тут також є музична будка зі звуком та світлом, а також вішалки для улюблених нарядів ваших ляльок. Подивіться у дзеркало та приготуйтеся до поїздки до нового міста!
Ляльки, вихованці та аксесуари для подорожей продаються окремо.
Характеристики іграшкового транспорту LORI:
- Тип: транспорт для ляльок
- Вид: автомобіль
- Рекомендований вік: 3+
- Підходить для ляльок LORI 15 см
- Розмір: 24.77 x 40.97 x 21.92 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lori |
| Висота | 247 мм |
| Довжина | 409 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 219 мм |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | iz15581 |
| Тип | Транспорт |
- Ціна: 2 538 ₴

