
Комод Эверест Соната-1 80х38х75 см крафт білий
2 815 ₴
- В наявності
- Код: 15018
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод на 3 ящики Еверест Соната-1 виконаний з ламінованого ДСП. Комод містить три висувні ящики, для компактного розміщення необхідних речей. Містка і компактна модель, яка стане зручною системою зберігання і стильним доповненням інтер'єру. Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15018 |
| Тип | Комод |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 815 ₴



