
Комод Эверест Соната-4 80х38х94 см крафт білий
2 638 ₴
- В наявності
- Код: 15024
Комод з дверима та ящиком Еверест Соната-4 виконаний з ламінованого ДСП. Комод містить один широкий місткий висувний ящик для аксесуарів, косметики, особистих речей та дрібних побутових предметів; і дві дверцята з полицею за ними для зручного зберігання побутових предметів, постільних речей, домашнього текстилю та інших речей. Така конструкція стане важливою складовою інтер'єру кімнати та стильним доповненням її дизайну.
Розміри:
Довжина – 800 мм Глибина – 380 мм Висота – 940 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15024 |
| Тип | Комод |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 2 638 ₴



