
Комод Эверест Соната-5 105х38х94 см крафт білий
4 015 ₴
- В наявності
- Код: 15026
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод з дверима та 4-ма ящиками Еверест Соната-5 виконаний з ламінованого ДСП. Комод містить чотири висувні ящики та одне відділення з дверцятами. Така меблева конструкція стане зручною системою зберігання різних речей і предметів, не зайнявши багато місця в інтер'єрі.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15026 |
| Тип | Комод |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 105 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 015 ₴



