
Односпальне ліжко Эверест Соната-800 85х194х60 см німфєя альба
4 459 ₴
- В наявності
- Код: 15038
Односпальне ліжко з ящиками Еверест Соната-800 виконане з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко просто зібрати. Зручне ліжко, яке додатково містить комплект із двох ящиків для постільної білизни. Така модель підтримає порядок у кімнаті та заощадить місце для речей.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає матрац. Його потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина ― 1940 мм
Ширина ― 850 мм
Висота ―600 мм
Розмір спального місця: 800х1900 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15038 |
| Висота | 60 см |
| Довжина: | 194 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 см х 190 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 4 459 ₴

