
Односпальне ліжко Эверест Соната-900 103х210х80 см крафт білий
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 15041
Односпальне ліжко Еверест Соната-900 виконане з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко просто зібрати. Надійна та міцна конструкція з основою під матрац, яка забезпечить зручність під час сну та відпочинку. Таке ліжко можна розмістити навіть у найменшій кімнаті.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає матрац. Його потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина ― 2100 мм
Ширина ― 1030 мм
Висота ―800 мм
Розмір спального місця: 900х2000 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15041 |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 210 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 90 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 103 см |
- Ціна: 3 600 ₴


