
Двоспальне ліжко Эверест Соната-1400 153х210х80 см крафт білий
5 243 ₴
- В наявності
- Код: 15043
Ліжко двоспальне Еверест Соната-1400 виконане з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко просто зібрати. Таке ліжко забезпечить комфортний сон та підійде для малогабаритного приміщення. Вона стане оригінальним доповненням інтер'єру.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає матрац. Його потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина ― 2100 мм
Ширина ― 1530 мм
Висота ―800 мм
Розмір спального місця: 1400х2000 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15043 |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 210 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 153 см |
- Ціна: 5 243 ₴


