
Пенал закритий Эверест Соната 40х38х205 см крафт білий
2 651 ₴
- В наявності
- Код: 15049
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал закритий Еверест Соната виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Пенал містить одне закрите відділення із чотирма полицями, які можна використовувати для зберігання великої кількості речей. Така компактна конструкція ідеально впишеться в інтер'єр кімнати.
Розміри:
Ширина ― 400 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 2050 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15049 |
| Висота | 205 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 651 ₴


