
Пенал відкритий Эверест Соната 40х38х205 см крафт білий
2 570 ₴
- В наявності
- Код: 15051
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал відкритий Еверест Соната виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Пенал містить одне відкрите відділення з чотирма полицями, які можна використовувати для зберігання книг, документів, предметів декору та різноманітних гарних дрібниць. Подібна модель підійде для зручного щоденного користування і підійде практично до будь-якого інтер'єру. Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15051 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 205 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴

