
Тумба для взуття Эверест Соната ТО-800 80х38х105,5 см крафт білий
3 260 ₴
- В наявності
- Код: 15064
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба для взуття Еверест Соната ТО-800 виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Тумба складається з трьох відділень із відкидними дверцятами. Така модель відмінно виглядатиме в інтер'єрі передпокої, не займе багато місця і виконає свої основні функції.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15064 |
| Тип | Тумба |
| Висота | 105,5 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ЛДСП |
| Розміри | 800х380х1055 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 260 ₴



