
Шафа 3-и дверна Эверест Соната-1200 120х50х205 см крафт білий
7 029 ₴
- В наявності
- Код: 15068
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа 3-х дверна Еверест Соната-1200 виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить три розстібні двері, за якими розташовуються два відділення. Відсік зліва містить штангу для одягу та полицю для речей над нею, праворуч розмістилося відділення з полицями. Подібна конфігурація зі зручною системою зберігання вмістить велику кількість речей і ефектно заповнить вільний простір кімнати.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15068 |
| Висота | 205 см |
| Глибина | 50 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 3 |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 029 ₴



