
Комод для речей Эверест К-1 Телескопи 80х45х73 см дуб сонома
3 570 ₴
- В наявності
- Код: 15079
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Має 4 місткі висувні ящики. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Комод відмінно підійде для маленької кімнати і вмістить всі Ваші речі та одяг.
Розміри:
Ширина ― 800 мм Глибина ― 450 мм Висота ― 730 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15079 |
| Тип | Комод |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 45 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570 ₴



