
Комод на телескопах Эверест К-4 Люкс 130х38х73 см дуб сонома
4 245 ₴
- В наявності
- Код: 15084
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Має 4 зручні висувні ящики і 2 полиці. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Комод дуже зручний і місткий, можна використовувати як ТВ тумбу.
Розміри:
Ширина ― 1300 мм Глибина ― 380 мм Висота ― 730 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15084 |
| Тип | Комод |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 245 ₴



