
Комод сповівльний Эверест Телескопи 80х45х101 см венге молочний
4 080 ₴
- В наявності
- Код: 15090
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Має 4 зручних висувних ящиків для зберігання речей Вашого малюка. У верхній частині розташований складаний пеленатор, на якому Вашій дитині буде зручно та безпечно. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Комод дуже зручний і місткий, можна на вибір замовити висувний механізм: роликові та телескопічні напрямні.
Розміри:
Ширина ― 800 мм Глибина ― 450 мм Висота ― 1010 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15090 |
| Тип | Комод |
| Висота | 101 см |
| Глибина | 45 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | венге молочний |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴



