
Комод для дому Эверест К-3 Телескопи 100х38х73 см венге комбі
3 639 ₴
- В наявності
- Код: 15103
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Має 4 зручні висувні ящики та одне відділення, яке закривається дверима. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комода - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Комод відмінно підійде для спальні як для зберігання речей, так і для постільної білизни. Висота комода дозволяє встановити на нього телевізор і він буде на оптимальній висоті для комфортного перегляду.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15103 |
| Тип | Комод |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | венге комбі |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴

