
Розпашна шафа з ящиками Эверест Бриз ШП-4 100х52х210 см німфєя альба
7 205 ₴
- В наявності
- Код: 15107
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа Бриз ШП-4 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Елемент модульної системи Бриз виготовляється у двох кольорах: дуб венге та дуб сонома. Шафа має дві розстібні двері і три висувні ящики.
Розміри:
Ширина - 1000 мм Глибина - 520 мм Висота - 2100 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Німфея Альба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15107 |
| Висота | 210 см |
| Глибина | 52 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 205 ₴

