
Шафа-буфет Компанит 64,2х50х185,1 см вільха
5 264 ₴
- В наявності
- Код: 15153
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа - Буфет Компаніт
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Складається з нижньої тумби з висувним ящиком і дверима і верхня секція з полицею. доставляється у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Вільха |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15153 |
| Висота | 185,1 см |
| Глибина | 50 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 64,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 264 ₴


