Корпус і фасади виготовлені з ДСП. У них можна помістити верхній одяг та взуття або сезонний одяг щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволять використовувати просторі або вітальні максимально ефективно. Розміри: Ширина - 500 мм Глибина - 400 мм
Висота - 1800 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді до фабричного пакування. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15163 |
| Висота | 180 см |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник | Україна |
| Колір | Альба білий |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



