
Стелаж з ящиками Компанит КШ 26 90х40х170 см Альба білий
4 552 ₴
- В наявності
- Код: 15313
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж з ящиками КШ-26 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому, так і для офісу, зберігати папки зі звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні. Розміри:
Ширина ― 900 мм
Глибина ― 400 мм
Висота ― 1700 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15313 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 552 ₴


