
Розкладний стіл-комод з поворотним механізмом Компанит 106х41,2х74,4 см горіх
4 676 ₴
- В наявності
- Код: 15325
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Комод виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Конструкція столу включає тумбу з поворотною стільницею для роботи.
Розміри:
Ширина ― 1060 мм
Глибина ― 412 мм
Висота ― 744 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Горіх |
| Ширина | 1060 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 744 мм |
| Глибина | 412 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15325 |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 676 ₴

