
Стіл письмовий Эверест Лайт СЛ-1 110х55х77 см сонома
2 706 ₴
- В наявності
- Код: 15451
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл письмовий Лайт СЛ-1 - елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відображають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблів витонченості та гармонії. Серія Лайт - це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент - шафа, комод, тумба - є будівельним блоком для ваших ідей.
Висота ― 770 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15451 |
| Висота | 77 см |
| Глибина | 55 см |
| Додаткові характеристики | Шухляди |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Сонома |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 706 ₴





