
Шкаф розпашна Эверест Лайт ШЛ-2 90х52х208 см сонома
6 378 ₴
- В наявності
- Код: 15457
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа Лайт ШЛ-2 - елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відображають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблів витонченості та гармонії. Серія Лайт - це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент - шафа, комод, тумба - є будівельним блоком для ваших ідей.
Розміри:
Ширина ― 900 мм
Глибина 520 мм
Висота ― 2080 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15457 |
| Висота | 208 см |
| Глибина | 52 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 378 ₴







