
Двоспальне ліжко Эверест Лайт-1600 Підйомний Механізм 170х211,5х94 см графіт
11 901 ₴
- В наявності
- Код: 15468
Двоспальне ліжко Лайт – елемент модульної системи. Лінії та форми колекції "Лайт" відображають дух сучасності, а відсутність видимих ручок додає меблів витонченості та гармонії. Серія Лайт - це не просто меблі, це модульна концепція, де кожен елемент - шафа, комод, тумба - є будівельним блоком для ваших ідей.
Ціна вказана за каркас - ліжко можна укомплектувати Підйомним механізмом
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина ― 2115 мм
Ширина ― 1700 мм
Висота ― 940 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15468 |
| Висота | 94 см |
| Довжина: | 211,5 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 11 901 ₴





