
Шафа Купе 2-о двера Эверест Соната-140 140х60х217 см венге білий
9 991 ₴
- В наявності
- Код: 15703
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішній світ шаф-купе "Соната" забезпечує гармонію та порядок у вашому житті. Кожна деталь призначена для зручності і функціональності, дозволяючи організувати навіть найменші простори максимально ефективно. Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15703 |
| Висота | 217 см |
| Глибина | 60 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге + білий |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 991 ₴




