
Комод-тумба 1 Компанит МГ 2 70х40х93 см Дуб крафт золотий
4 778 ₴
- В наявності
- Код: 16636
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Тумба-1 МГ-2 виконана з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм. Комод складається з одного закритого відділення з двома полицями всередині та п'яти висувних ящиків. Міцна тумба яка має гармонійний зовнішній вигляд і підійде до будь-якого інтер'єру.
Розміри:
Довжина - 700 мм Ширина - 400 мм Висота - 930 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16636 |
| Тип | Комод |
| Висота | 93 см |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 5 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 778 ₴

