
Тумба навісна 1 Компанит МГ 6 600х40х90 см Дуб крафт золотий
2 583 ₴
- В наявності
- Код: 16651
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба Навісна-1 Компаніт МГ-6
Полиця виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Висота - 900 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. фурнітура для складання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16651 |
| Висота | 900 см |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 600 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 583 ₴

